Bursa Elektronikçiler Odası
Haberler:
   

Üyelerimiz ve Çalışanlarına (Ücretsiz); "MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ" Alımı İçin Çalışma Başlatıyoruz.. Ekim 2021..

Faaliyetler ve Duyurular - Genel Duyurular

Oda üyelerimize, Uluslararası geçerliliği olan Mesleki Yeterlilik Belgesi alımı için çalışma başlatıyoruz. Bursa Elektronikçiler Odamız ve Federasyonumuz (TETESFED) ile birlikte gerçekleştireceğimiz çalışmada, aşağıda yazılı ana meslek dalının dört branşından birini seçip sınava katılım için başvuran üyemizden (tek branş için) başarılı olmaları halinde belge ücreti alınmayacaktır. Birden fazla branşta sınava girmek mümkündür, ancak ayrı ayrı tarihlerde ve ücretli olup ücreti MYK tarafından alınmaktadır..İlk sınavda başarısız olma durumunda 3 (üç) sınav hakkı daha vardır. Sınavlar teorik ve uygulamalı olarak 2 aşamalı olup yaklaşık 5-6 saat sürmektedir.Sınavları (B1-B2) Bursa'mızda ve belirleyeceğimiz bir yerde gerçekleştireceğiz.

GÖRÜNTÜ VE SES SİSTEMLERİ ELEMANI (Seviye-4) MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ Kapsamında;

B1 - Görüntü Sistemlerinin Kurulum, Bakım ve Onarım İşlemleri.(BURSA'da)
B2 - Uydu Sistemlerinin Kurulum, Bakım ve Onarım İşlemleri.(BURSA'da)
B3 - Ses Sistemlerinin Kurulum, Söküm, Bakım ve Onarım İşlemleri.(ANKARA'da)
B4 - Işıklandırma Sistemlerinin Kurulum, Söküm, Bakım ve Onarım İşlemleri.(ANKARA'da)

A1 - İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Koruma ve Kalite Yönetimi, İş Organizasyonu ve Mesleki Gelişim Faaliyetleri (Zorunlu Birim)

Ön Kayıt Başvurusu Odamızın 0-224-2244045 no'lu telefonu aranarak yapılacak olup, sınav gününde getirilecek belgeler;

* Kimlik Fotokopisi
* Fotoğraf (1 adet)
* Başvuru formları (E-Posta ile göndereceğiz veya Odamızdan temin edilecek)
   

Üyelerimizin Dikkatine; Oda Aidatlarınızı Odamızın Banka Hesabına Ödeyebilirsiniz.

Faaliyetler ve Duyurular - Genel Duyurular

Değerli Oda Üyelerimiz; 2021 Yılı Oda Aidatı 358,00-TL dir. Aidatını iki taksit halinde ödemek isteyen üyeler için ilk taksit (179,00-TL) Nisan ayı sonuna kadar, ikinci taksit (179,00-TL) ise Ekim ayı sonuna kadar ödenmesi gerekmektedir. Geçmiş yıllara ait aidat borcu hesaplamaları Esnaf ve Sanatkârlar Bilgi Sisteminden (ESBİS) hesaplandığından, ödeme yapacak üyelerimizin Odamızın 0 224 2244045 nolu telefonunu arayarak ne kadar ödeme yapacaklarını öğrenmeleri gerekmektedir. Onaylanacak veya düzenlenecek belge ücretleri (Örn: Faaliyet Belgesi) karşılığı 36,00 TL olmuştur. Zamanında ödenmeyen aidatlara gecikme faizi uygulandığını ve kanun gereği icrai işlem yapıldığını hatırlatır, Sağlık dolu günler, Hayırlı işler dileriz.

ODA AİDATLARI İÇİN HALK BANKASI BURSA ŞUBESİ I-BAN : TR510001200927800016000180


Önemli Not: Yukarıdaki oda hesabımıza aidat yatıracak üyelerimiz,AÇIKLAMAYA mutlak surette ÜYENİN ADI ve SOYADI yazarak yatırmaları rica olunur.
   

Oda Başkanımız Ali ÖZTÜRK "Line TV" ye Konuk Oldu...05.02.2021

Faaliyetler ve Duyurular - Genel Faaliyetler


Bursa'mızın yerel televizyon kanallarından Line Tv'de yayınlanan "Tüketici Hakkı" konulu programın bu haftaki konuğu Oda Başkanımız Sn.Ali Öztürk oldu. 05 Şubat 2021 Cuma günü saat 17:00'da ve canlı olarak yayınlanan programda, programın sunucusu ve aynı zamanda Tüketici Derneği Başkanı Sn.Necdet Filizoğlu'nun sorularını yanıtlayan Başkanımız, tüketici sorunları hakem heyetleri ve bilirkişilik konularında halkımıza bilgiler verdi. (Programı bu linkten https://youtu.be/4egPFVS_Ukc izleyebilirsiniz)

Devamını oku: Oda Başkanımız Ali ÖZTÜRK "Line TV" ye Konuk Oldu...05.02.2021

   

Oda Başkanımız Ali ÖZTÜRK'ün Üye İşyerlerimize Ziyaretleri Devam Ediyor... Ekim/2020

Faaliyetler ve Duyurular - Genel Faaliyetler

 

Başkanımız Sn.Ali Öztürk ve mesai arkadaşlarının, Odamıza kayıtlı üye işyerlerine ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretlerde meslektaşlarımızın sorun ve önerilerini dinleyen Başkanımız; güncel mesleki konular hakkında da bilgi alışverişinde bulunmaktadırlar.

Başkan Ali Öztürk'ün; İşyeri Ziyaretlerinden Fotoğraf Kareleri...

   

Sayfa 1 / 43

Kimler Sitede

Şu anda 60 konuk çevrimiçi

Facebook'ta takip edin

Ziyaretçilerimiz

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün207
mod_vvisit_counterDün131
mod_vvisit_counterBu Hafta338
mod_vvisit_counterGeçen Hafta1117
mod_vvisit_counterBu Ay4184
mod_vvisit_counterGeçen Ay3744
mod_vvisit_counterTümü719171

Online (son 20 dak): 2
IP'niz: 52.90.49.108
,
Şu an: 2021-11-30 19:53

6698 SAYILI YASA GEREĞİ;

Bu izin formu 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Sayılı Kanun”) ile düzenlenen gerçek ve tüzel kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında tarafınız ile BURSA ELEKTRONİKÇİLER ESNAF VE SANATKARLAR ODASI tarafından hazırlanmıştır. Bu izin formu ve 6698 Sayılı Kanun kapsamında “Kişisel Veri”; Odamız ESBİS programında yer alan tüm bilgileriniz de dahil olmak üzere Odamıza ilettiğiniz her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir. Bu bilgiler yazılı, sözlü, sesli, görüntülü veya elektronik ortamda elde edilebilecektir. Odamız 6698 Sayılı Kanun’da tanımlandığı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatına haiz olarak, kişisel verinin işleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, muhafaza edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya Odanın yöneticileri, çalışanları ve tüm organları ile üst kuruluşlar ve sair ilgili kişileri tarafından kişisel veri üzerinde yapılacak her türlü işlemi kişisel verinin işlenmesi olarak adlandırılacaktır. Kişisel verilerinizin oda üyeliğiniz devam etsin veya etmesin, arşiv yönetmeliği yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ilgili mevzuatta ve yasalarda izin verilen süreyle mevzuatlara uygun olarak saklanmak durumunda olduğunu ve süre sonunda ise otomatik olarak yok edileceğini bildiririz.

Tarihi Özyol Kırgıl Pasajı Üyelerimiz
 
Bursa Elektronikçiler Odası