İnegöl Elektronikçilerine "PLAZMA-LCD-LED-OLED Teknolojileri ve Sayısal Sistemler" Seminerimiz...
21 Kasım 2019, Perşembe
   
Harf Boyu
Haberler:

İnegöl Elektronikçilerine "PLAZMA-LCD-LED-OLED Teknolojileri ve Sayısal Sistemler" Seminerimiz...

Faaliyetler ve Duyurular - Fuarlar ve Organizasyonlar

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 

İnegöl Elektrikçiler Elektronikçiler ve Benzerleri Odası'nın daveti üzerine İnegöl'deki Elektronikçi meslektaşlarımıza 14 Şubat 2010 Pazar günü "Plazma-LCD-LED-OLED TV ve Dijital-Karasal Yayıncılık " konulu seminer gerçekleştirdik..  

 

Seminer sunumlarında odamız Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Eğitim Merkezi Eğitmenlerimizden Sn. Turgay YILDIRIM, Plazma-LCD-LED-OLED TV ler hakkında slayt gösterisi eşliğinde ayrıntılı bilgiler verdi..

 

 

 

 

 

 

 

Diğer bir sunumcumuz İstanbul Elektronikçiler Odası ile ortaklaşa TÜYAD Adına Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Sn. Lütfi BİLGİÇ; Dijital ve Karasal Yayıncılılık teknolojileri hakkında geniş bilgiler aktardı..

 

 

 

 

 

 

 

Oda Başkanımız Sn. Talat DEMİRCAN yaptığı konuşmasında, 5362 Sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Kanunu'nun 1.maddesi olan "üyelerinin ve yanlarında çalışanlarının meslekî ve teknik ihtiyaçlarını karşılamak, meslekî faaliyetlerini kolaylaştırmak, mesleğin genel menfaatlerine uygun olarak gelişmelerini ve meslekî eğitimlerini sağlamak" olduğunu ve Türkiye'deki odalar arasında bu maddeyi en iyi şekilde yerine getiren odaların başında Bursa Elektronikçler Odası'nın geldiğini vurguladı..

 

 

 

 

Odamızın davetlisi olarak seminere katılan İstanbul Elektronikçiler Odası Başkanı Sn.Bahadır TUNCELİ de; bu tür etkinliklerin elektronikçi meslektaşların birliktelik sağlamasında önemli rol oynadığını belirterek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

 

 

 

 

 

 

 

Seminerin sponsorluğunu üstlenen Elbirsan  Elektronik adına söz alan Sn.Necati BARIŞMAN; gelişen teknoloji ve piyasa şartları karşısında sürekli sıkıntı yaşayan Elektronikçilere ayakta kalmak adına çok önemli konularda tavsiyelerde bulundu...

İnegöl Tedaş Müdürü Sn. Zafer GİRGİN' in de katıldığı seminerimiz sonunda basın mensupları için topluca  fotoğraflar çekildi. 

 

 

 

 

 

Seminer sonunda yaklaşık 80 kişi civarındaki katılımcıya "Seminere Katılım Belgesi" takdim edildi. Ayrıca Odamız tarafından hazırlanan seminerin konusu ile ilgili  bilgilendirici CD ler dağıtıldı.