Akhisar Elektronikçilerine "Plazma-Lcd-Led-Oled Tv Teknolojileri" Konulu Seminerimiz...
Haberler:

Akhisar Elektronikçilerine "Plazma-Lcd-Led-Oled Tv Teknolojileri" Konulu Seminerimiz...

Faaliyetler ve Duyurular - Fuarlar ve Organizasyonlar

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 7
ZayıfEn iyi 

Akhisar Elektrikçiler Elektronikçiler Motor ve Saatçiler Odası'nın daveti üzerine  Manisa, Akhisar, Salihli, Turgutlu ve bölgedeki Elektronikçi meslektaşlarımıza 25 Nisan 2010 Pazar günü Akhisar Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda "Plazma-LCD-LED-OLED TV ve Dijital-Karasal Yayıncılık " konulu seminer gerçekleştirdik...

Seminerimize; Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan GERİTER, İstanbul Elektronikçiler Odası Başkanı Bahadır TUNCELİ, İzmir Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Cumhur ŞENCANBAZ, Ankara Elektrik-Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Yusuf ASLANTÜRK, Turgutlu Elektronikçiler Odası Başkanı Sabri TOKER, Alaşehir Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Ali GELİN, Manisa Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Mehmet ÜZEN, Salihli Elektrik ve Radyo Teknisyenleri Odası Başkanı Bahadır ÇELİKOL, Akhisar Elektrikçiler Elektronikçiler Motor ve Saatçiler Odası Başkanı Ali VATANSEVER, Akhisar Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan GENLİ, Akhisar Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ruşen ÜREN, Akhisar Lokantıcılar Odası Başkanı Adem DUMAN, Akhisar Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Osman ÇAKAR, Akhisar Tenekeciler-Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Hüseyin SELÇUK, Akhisar ve çevresinden Elektronikçi meslektaşlarımız katıldı. 

 

Seminer, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı nın okunmasıyla başladı. Seminerde ilk olarak Akhisar Elektronikçiler Odası Başkanı Ali Vatansever konuşmasını yaptı. Vatansever: Seminerimize katılan tüm misafirlerimizi teşekkür ediyorum. Bu semineri düzenlemizin sebebi elektronikçi kardeşlerimizin her geçen gün gelişen teknolojik ürünlerin içeriğini anlatmak ve onları bilgi sahibi olamsını sağlamaktır. Eğer eski düşüncelerimize takılıp teknolojisinin gerisinde kalırsak yaşam mücalesinde de geride kalırız. Yani her geçen gün gelişen teknolojiyi takip edip yaşamımıza yansıtmamız şarttır. Öğrendiklerimizle de daha hızlı bir biçimde halkın isteklerine cevap vermeliyiz. Bundan sonra da gerçekleştireceğimiz tüm etkinliklerde de sizleri destekliyeceğiz. Hepinize teşekürlerimi sunuyor ve hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum." dedi.

 

Daha sonra Bursa Elektronikçiler Odası Başkanımız Sn.Talat Demircan konuşmasını yaptı. Demircan:" Amacımız esnaf ve sanatkarlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bugün burda yasamızın mecburi kıldığı görevi yapmak için geldik. Eğitimlerimiz 2003 yılından beri sürmektedir. Eğitimlerimiz 8 ayrı dalda, 160 öğrencisi, 22 eğitimcisi ile devam etmektedir. Bu yıl bu seminerlerimizin 2.sini Akhisar da gerçekleştiriyoruz" dedi. 

 

 

 

 

 

 

Odamızın Eğitmenlerinden Sn.Turgay YILDIRIM, slayt gösterisi eşliğinde PLAZMA, LCD, LED, OLED Teknolojileri hakkında seminere katılanlara bilgiler verdi. Seminer sonunda seminere katılanlara mini kokteyl eşliğinde PLAZMA, LCD, LED, OLED teknolojileri hakkında eğitici cdler ve katılım belgeleri dağıtıldı.