Girişimcilik Projemiz hakkında KOSGEB'i de bilgilendirdik
Haberler:

Girişimcilik Projemiz hakkında KOSGEB'i de bilgilendirdik

Faaliyetler ve Duyurular - Genel Faaliyetler

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 3
ZayıfEn iyi 
Innovacreawork / Girişimci Olun isimli projemiz hakkında KOSGEB Bursa Hizmet Merkezi Müdürü Sayın Ahmet Akdağ'ı makamında ziyaret ederek bilgilendirdik.


Enterprise as Innovation to Create New Work Places at time of Global Crisis / Küresel Kriz döneminde Yeni İş yerleri oluşturmak için Yenilik olarak Girişimcilik isimli Avrupa Birliği Leonardo da Vinci Yenilik Transferi programı tarafından finanse edilen projede yapılanları ve bugüne kadar alınan mesafe konusunda KOSGEB İl müdürü Ahmet Akdağ bilgilendirildi.


Toplantıya Bursa Elektronikçiler Odası Başkanı Talat Demircan, Uludağ Üniversitesi Mekatronik Bölüm Başkanı Dr. İsmet Gücüyener, Otomativ İhracatçıları Birliği Meslek Lisesi Müdürü Uğur Nikbay ve Bursa Elektronikçiler Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Projeler Koordinatörü Melih Tanrıverdi katıldılar.


KOSGEB İl Başkanı End. Yük. Müh. Ahmet Akdağ'da kurumunun Girişimcilere yönelik yaptığı destekler hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Girişimcilik Destek Programı çerçevesinde yürütülen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve Yeni Girişimci Desteği çalışmalarını anlattı.

Piyasaya İş gücü yetiştiren Eğitim Kurumlarımızın, Girişimcileri destekleyen KOSGEB'in ve Girişimcileri bünyelerine alan Meslek Odalarının daha fazla işbirliği yaparak ülke ekonomisine katkının artırılması yönünde görüş birliğine varılan toplantıda ortak projeler geliştirme fırsatlarının değerlendirilmesi ve işbirliği yapılması konusunda anlaşma sağlandı.