6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Konusunda Odamız Üyesi İşyerlerine Yönelik Çalışmalarımız Başladı..11/04/2013
Haberler:

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Konusunda Odamız Üyesi İşyerlerine Yönelik Çalışmalarımız Başladı..11/04/2013

Faaliyetler ve Duyurular - Genel Faaliyetler

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 

Bilindiği üzere, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30.06.2012 tarih ve 28339 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Kanunla, bütün çalışanlar ve işyerleri kapsama alınmış; işyerlerinde risk değerlendirmesi yapılması ve bununla bağlantılı olarak önleyici ve koruyucu tedbirlerin alınması, çalışan sayısı ile ilgili bir sınırlama olmaksızın tüm işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin sağlanması zorunlu kılınmıştır. Kanunun Odamız üyesi işyerlerinde etkin bir şekilde uygulanması açısından Odamızın iş güvenliği uzmanı tarafından mesleklere göre risk analizleri dahil tüm çalışmalar tamamlanmış olup, Odamıza kayıtlı tüm üye işyerlerine konuyla ilgili ÜCRETSİZ olarak çalışma yapılacaktır.

Dolayısıyla;

İşyeriniz üzerinden sigortasını ödediğiniz en az 1 kişi dahi varsa Odamızın aşağıda yayınlamış olduğu bilgilendirme yazısını mutlaka okuyarak gereken yükümlülükleri yapmanız; yükümlülükler konusunda anlayamadığınız veya sıkıntıya düştüğünüz konularda Odamızın 2244045 nolu telefonundan randevu alarak Oda Başkanımız Sn. Talat DEMİRCAN ile görüşmeniz menfaatinize olacaktır.

Kanunla ilgili Odamızın Duyuru Yazısı için tıklayınız…

Oda Başkanımız Sn.Talat Demircan, Odamız üyesi işyerlerine konu hakkında bilgilendirme yapmak adına ziyaretlerini sürdürmektedir.