Osmangazi İlçesindeki İnternet Kafe İşletmelerine 2012 Yılı Mesleki Eğitimleri 12 Kasım'da Başlıyor...
Haberler:

Osmangazi İlçesindeki İnternet Kafe İşletmelerine 2012 Yılı Mesleki Eğitimleri 12 Kasım'da Başlıyor...

Faaliyetler ve Duyurular - İnternet Kafe ve Oyun Salonları Duyuruları

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 4
ZayıfEn iyi 

Osmangazi İlçemiz sınırları içerisinde faaliyet gösteren İnternet Kafe İşletme sahiplerine veya İşletmeden Sorumlu Mesul Müdürlerine 2012 yılı "Mesleki Bilgilendirme Eğitimleri" 12-16 Kasım 2012 tarihleri arasında BTSO Eğitim Vadisi Toplantı Salonunda yapılacaktır. Osmangazi Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilecek Uygulamalı Eğitim Seminerleri, hafta içi toplam 5 gün sürecek ve 09:00 ile 13:20 saatleri arasında olacaktır. Eğitimlere katıllım zorunlu olup lütfen devamını oku linkine tıklayınız. 

Konuyla ilgili Odamıza tebliğ edilen yazı için resmin üzerine tıklayınız.

alt


OSMANGAZİ KAYMAKAMLIĞI YAZI İŞLERİ TELEFON: 224 00 79

Eğitimin Verileceği Yer: BTSO Eğitim Vadisi Toplantı Salonu

Adresi: Veysel Karani Mah. Veysel Sok. OSMANGAZİ/BURSA

İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcıları Hakkında Yönetmeliğinin;

İzin belgesi sahibi ve sorumlu müdür

MADDE 8 – (1) İzin belgesi sahibinin tüzel kişi olması durumunda, işyerini idare etmek üzere bir sorumlu müdür görevlendirilir. Gerçek kişiler de işyerinde sorumlu müdür görevlendirebilir. Sorumlu müdür mülki idare amirliklerine bildirilerek izin belgesinde belirtilir.

(2) İzin belgesi sahibi veya sorumlu müdürlere, mülki idare amirliklerince yılda bir kez bilgilendirme eğitimi verilir. Eğitimin içeriği, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, İçişleri Bakanlığı, Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü ve Başkanlığın görüşü alınarak belirlenir.