Katmadeğerlerimiz
Haberler:

Katmadeğerlerimiz

Katmadeğerli Hizmetlerimiz

Bursa Elektronikçiler Odası diğer meslek odalarından farklı olarak üyelerine sunduğu rutin hizmetlerin yanında pek çok İLK'e imza atarak katmadeğer sağlayacak hizmetler de sunmaktadır.

5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar kanununun yüklemiş olduğu görevlerden;


1-Meslekî ve teknik ihtiyaçlarını karşılamak,
2-Meslekî faaliyetlerini kolaylaştırmak,
3-Mesleğin genel menfaatlerine uygun olarak gelişmelerini sağlamak,
4-Meslekî eğitimlerini sağlamak, 

amacıyla şu hizmetler sunulmaktadır;

1- Türkiye Elektronikçileri Forumu (www.TurkiyeElektronikcileri.org) yoluyla sadece Bursa Elektronikçileri değil tüm Türkiye genelindeki elektronikçiler için teknik destek hizmeti sağlanmaktadır. (Ayrıntılı bilgi için Üyelerimizin Mesleki ve Teknik İhtiyaçlarını Karşılamak Amacıyla konusunu okuyunuz.)
 
2- Mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak amacıyla verdikleri hizmet ve sattıkların ürünlerin internet üzerinden tanıtımlarını yapabilecekleri Bursa Elektronik Pazarı (www.BursaElektronikPazar.org) web sitesini hizmetlerine sunmuştur (Ayrıntılar için tıklayınız). Ayrıca bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında hem elektronik atık sorununa hem üyelerinin yedekparça ihtiyaçlarına çözüm üretmek hem de meslek eğitimine katkı sağlamak amacıyla Yeşil - Beyaz - Mavi Elektronik Geridönüşüm Sosyal Sorumluluk Projesini geliştirmiştir. (www.eatik.org) (Ayrıntılar için tıklayınız)

3- Üyelerinin ve yanlarında çalışanların mesleki gelişimini ve eğitimlerini sağlamak amacıyla BELKTRO İşletmelerüstü Elektronik Eğitim Merkezini kurarak elektronik konusunda tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. (egitim.belktro.org.tr) (Ayrıntılı bilgi için Eğitim Hizmetlerimiz konusunu okuyunuz.)

Oda Başkanımız Talat Demircan ile AS TV Esnaf Saati programında konu hakkında yapılan röportajı aşağıda bulabilirsiniz.